Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Temassız Termal Görüntüleme Sıcaklık Algılama Terminali
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-5423-5256
Şimdi İletişime Geçin

Temassız Termal Görüntüleme Sıcaklık Algılama Terminali

2021-07-21

Latest company news about Temassız Termal Görüntüleme Sıcaklık Algılama Terminali

Yüz ve Avuç İçi Doğrulama Terminali, Sıcaklık Algılama Modülünü birleştirir

 

Sıcaklık ve maske algılamalı terminal, mikropların yayılmasını azaltmaya yardımcı olmak ve hastaneler, fabrikalar, okullar, ticari binalar, istasyonlar gibi herhangi bir yerin her erişim noktasında doğrudan enfeksiyonları önlemeye yardımcı olmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Yüz ve avuç içi doğrulaması sırasında hızlı ve doğru vücut ısısı ölçümü ve maskeli bireysel tanımlama işlevleri ile son küresel halk sağlığı sorunu.

Sıcaklık ölçüm ürünleri, termal tabanlı bir kızılötesi sensör dizisi kullanır.Bu nedenle, kurulum ve çalıştırma ortamı önerilen aralıkta ve herhangi bir ısı kaynağından uzakta olmalıdır.Aksi takdirde, kızılötesi sıcaklık ölçüm doğruluğunu etkileyerek sıcaklık ve operasyonel anormalliklere neden olur.Lütfen ürünleri kullanmadan önce uyarıları okuyunuz.Sıcaklık ölçümü ile ilgili kurulum gereksinimleri ve göstergeler aşağıda verilmiştir:

Öğeler Standart değer Açıklama
Çevre Kapalı, rüzgarsız 16 ila 32℃(60,8 ila 89,6℉) Düşük sıcaklıkta (2 ila 16 ℃) ve yüksek sıcaklıkta (33 ila 40 ℃), sıcaklık ölçüm doğruluğu düşüktür ve kompanzasyon gereklidir
Mesafe (yüz ve cihaz arasındaki) 30 ila 50 cm (11,8 ila 19,7 inç) Önerilen mesafe 40 cm'dir (15,7 inç)
Ölçüm doğruluğu ±0.3℃(±0.54℉) Bu değer, standart bir çalışma ortamında yapılan testlerin sonucudur.

Notlar:

1) Cihazın sıcaklık ölçüm sonucu yalnızca referans amaçlıdır ve tıbbi olarak kullanılamaz.

2) Cihazların kızılötesi özellikleri nedeniyle, düşük sıcaklıklı ortamlarda insan vücudunun sıcaklığı düşük olacak ve cihaz tarafından ölçülen sıcaklık normal vücut sıcaklığından önemli ölçüde düşük olacaktır.Bu nedenle, düşük sıcaklıklarda düşük sıcaklık kompanzasyonu yapılması önerilir.Tersine, yüksek sıcaklıktaki ortamlarda, vücut yüzey sıcaklığı da daha yüksek olacak ve ortam sıcaklığı ile insan vücut sıcaklığı arasındaki fark küçülecek.Bu nedenle, yüksek sıcaklıkları da telafi etmeniz önerilir.

hakkında en son şirket haberleri Temassız Termal Görüntüleme Sıcaklık Algılama Terminali  0hakkında en son şirket haberleri Temassız Termal Görüntüleme Sıcaklık Algılama Terminali  1

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Parmak izi zaman katılım sistemi Tedarikçi. telif hakkı © 2015-2024 biometricaccesscontroldevices.com . Her hakkı saklıdır.