Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about 19. Çin Uluslararası Kamu Güvenliği Fuarı ve Shenzhen'deki Küresel Dijital Şehir Sanayi Fuarı
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-5423-5256
Şimdi İletişime Geçin

19. Çin Uluslararası Kamu Güvenliği Fuarı ve Shenzhen'deki Küresel Dijital Şehir Sanayi Fuarı

2024-03-11

Latest company news about 19. Çin Uluslararası Kamu Güvenliği Fuarı ve Shenzhen'deki Küresel Dijital Şehir Sanayi Fuarı

Ayrıca Shenzhen'de düzenlenen 19. Çin Uluslararası Kamu Güvenliği Expo ve Global Dijital Şehir Sanayi Expo'na katılma şansına sahip olduk.

 


Çin'deki büyük çaplı güvenlik fuarı olarak, yerel meslektaşlarımızla birlikte görünmemizi ve hem yerli hem de uluslararası düzeyde etkimizi ve marka etkimizi genişletmemizi sağlar.Diğer güvenlik endüstrilerindeki meslektaşlarımızın ürünlerini iletişim kurmak ve anlamak için bu fırsatı kullandık.Kendi ilerleme yönümüzü öğrenmek ve geliştirmek için.Ayrıca GRANDING logomuzu taşıyan afişleri kişiselleştirdik ve potansiyel alıcıların ve profesyonel alıcıların dikkatini çekmek için tanıtım malzemeleri ve kartvizitleri sağladık, markasımızı tanıtmak ve onlara zaman ve katılım erişim kontrolü konusunda profesyonel bir tedarikçi olduğumuzu bildirmek için.

Sergi, dünyanın her yerinden katılımcıları ve alıcıları bir araya getirdi ve bu, yeni pazarları ve müşterileri keşfetmek için harika bir fırsattı.Yeni ve eski müşterilerle iletişim kurup yeni ihtiyaçlarını anladık.Yeni erişim kontrol ürünlerimizi tanıtmak ve onlara makinelerimizin nasıl çalıştığını göstermek, sorularına cevap vermek ve ürünlerimizi daha iyi anlamalarını sağlamak için inisiyatif aldık.Aynı zamandaMüşterinin kartvizitini takip etmek için sakladık.

Yapmamız gereken şey, iç ve dış faktörleri dengelemek, kendimizi sürekli olarak geliştirmek ve müşterilerimizi ve akranlarımızı dıştan anlamak.
 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Parmak izi zaman katılım sistemi Tedarikçi. telif hakkı © 2015-2024 biometricaccesscontroldevices.com . Her hakkı saklıdır.